„Opowieści z Elektronowego Lasu” teraz w wersji papierowej!

Nakładem Warszawskiej Firmy Wydawniczej ukazała się papierowa wersja „Opowieści z Elektronowego Lasu”! Jest to zarazem jedyna słuszna dostępna wersja, poddana profesjonalnej redakcji, korekcie i opracowaniu graficznemu. Serdeczne podziękowania dla zespołu WFW za współpracę!

Napisano w Działalność wydawnicza, Leśne wieści Tagi: , , ,

Nowa recenzja „Opowieści”!

Zapraszam do zapoznania się ze świeżutką recenzją „Opowieści” na blogu Alicja w Krainie Książek!

Napisano w Leśne wieści Tagi: ,

Recenzja „Opowieści” na BukMuwi.pl!

Zapraszam do lektury recenzji „Opowieści z Elektronowego Lasu”, która właśnie pojawiła się na BukMuwi.pl! Tekst znajdziecie TUTAJ.

Napisano w Leśne wieści Tagi: , ,

„Opowieści z Elektronowego Lasu” zrecenzowane!

Na blogu MożnaPrzeczytać.pl pojawiła się recenzja „Opowieści z Elektronowego Lasu”! Z tekstem można zapoznać się TUTAJ. Zapraszam do lektury!

Napisano w Leśne wieści Tagi: ,

Obrazki na stronie!

Mała galeria została dodana na stronę w zakładce „Bazgroły”. Bo jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc krów. Koniec transmisji.

Napisano w Sprawy ogólne

Ćwir, ćwir

Elektronowy Las dotarł dziś na Tweetera: https://twitter.com/ElektronowyLas Zachęcam do obserwowania. Nowe miejsce, nowe możliwości, jeszcze więcej elektronów!  

Napisano w Sprawy ogólne Tagi: , ,

Inności zawitały na stronę

W zakładce Inności można od dzisiaj znaleźć moją twórczość niespecjalnie związaną z Elektronowym Lasem, głównie rymowanki, wierszyki, piosenki i takie tam. Jak coś znajdę/upiszę to będę tam dodawał 😉

Napisano w Różne różności

Przepis na ciasto z miodem i solą

Składniki: ciasto, słoik miodu, paczka soli.   Na początek potrzebujemy ciasta. Ciasto to podstawowy składnik każdego ciasta – bez tego nie ruszymy dalej. Jeżeli nie masz w tej chwili przygotowanego ciasta, to mamy problem. Potrzebujesz go i to szybko.  

Napisano w Różne różności Tagi: , , ,

Nowy fragment dodany!

Dodałem na stronę nowy fragment „Opowieści”. Jest to kilkanaście pierwszych stron książki, akurat żeby wczuć się w klimat. Fragment dostępny jest w menu „Degustacja” na stronie głównej lub pod poniższym linkiem: http://elektronowylas.pl/wp-content/uploads/2013/02/Opowie%C5%9Bci-z-Elektronowego-Lasu-fragment.pdf  

Napisano w Leśne wieści Tagi: , , ,

Nowy dział strony

Niedawno dodałem nowy dział strony, „O bohaterach”. Jak sama nazwa wskazuje, znajdą się tam przepisy kulinarne z całego świata oraz testy piekarników… …Raczej jednak nie. Wbrew wszelkiej logice, dział zawiera informacje o bohaterach „Opowieści z Elektronowego Lasu”. Kolejne postaci będą

Napisano w Leśne wieści Tagi: , ,